arrow-down
NĚCO CO BYSTE MĚLI VĚDĚT

Velkoobchod a maloobchod

arrow-down

V maloobchodě najdete spíše zboží do domácnosti - vyberete si z velkého množství světelných zdrojů, svítidel, vypínačů, zásuvek, baterií, svítilny, a podobně. Ve velkoobchodě si přijdou na své živnostníci, elektromontážní a stavební firmy nebo prodejny elektro. Právě ve velkoobchodě nabízíme elektroinstalační materiál pro kompletní bytovou i průmyslovou elektroinstalaci, venkovní vedení, veřejné osvětlení, hromosvody.

NÁŠ SORTIMENT
offer-ico

Kabely a vodiče

Silové kabely a vodiče, pryžové kabely a vodiče, sdělovací kabely a vodiče, speciální kabely a vodiče, topné kabely a vodiče, šňůry, flexošňůry, příslušenství kabelů.

offer-ico

Rozvodné systémy

Vnitřní rozvod, lišty a příslušenství, soustava do betonu, kabelové nosné žlaby, kabelové rošty, kabelové chráničky, upevňovací materiál, řetězy vodící, parapetní kanály, lišty, vkládací lišty, trubky, soklové lišty, trubky ohebné, trubky pevné.

offer-ico

Instalační materiál

Domovní instalace, modulové přístroje, rozváděče, vypínače a zásuvky.

offer-ico

Průmyslová technika

Ovládání/signalizace, pojistky, jistič-spínač-stykač, frekvenční měniče, kompenzace, měření a regulace, vidlice a zásuvky, přípojnicové systémy, spínače, trafa/zdroje/baterie, bezpečnostní moduly, relé, motory, svodiče přepětí.

offer-ico

Slaboproudá technika

Domácí telefony, ovládací systémy., reproduktory, videotelefony, zvonky.

offer-ico

Svítidla a zdroje

Svítidla, zdroje, světelné zdroje LED.

offer-ico

Zemnící materiál

eZn, Cu, AlMgSi aktivní bleskosvody, zemnící štítky, izolace Cu / FeZn