O nás

Společnost Elektro Pavlica byla založena v roce 1991 v Rožnově pod Radhoštěm jako elektromontážní firma. Vzhledem k nedostatku prodejních míst s elektromateriálem v našem regionu jsme z vlastního skladu začali postupně také prodávat a to již v roce 1992.

V roce 2000 se firma přestěhovala z nevyhovujících prostor do areálu bývalé Tesly Rožnov, kde v nově připravených prostorách začal fungovat plnohodnotný velkosklad a prodejna elektroinstalačního materiálu.

V roce 2008 došlo ke změně právní formy společnosti na Elektro Pavlica s.r.o.

Díky našim věrným zákazníkům a tím zvyšujícímu se obratu firmy, neustále se rozrůstajícímu sortimentu a potřeby větších skladových zásob, jsme byli nuceni v rámci zachování konkurenceschopnosti opět rozšířit skladovací prostory a umožnit našim zaměstnancům lepší pracovní prostředí
na 20. výročí založení firmy jsme slavnostně otevřeli nové skladovací a administrativní prostory. Prostory skladu jsme zvýšili téměř na dvojnásobek, nyní činí cca 900m2.

Zvětšili jsme parkovací plochu a také obchodní oddělení, abychom našim zákazníkům a obchodním manažerům vylepšili komfort při řešení obchodních záležitostí.

Vše pro to, abychom Vám, zákazníkům, mohli přehledně nabídnout naše produkty, v příjemném prostředí a s profesionální obsluhou.

K dnešnímu dni zaměstnáváme 15 stálých pracovníků.

Jsme finančně stabilní, dynamická firma, s dlouhodobou historií. Klademe důraz na vzájemnou důvěru a výborné vztahy s našimi obchodními partnery.